Nasza szkoła jest już oficjalnie zarejestrowana w Kampanii Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc


https://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/zamiast-kwiatka/

Obecna klasa IIIa już od dwóch lat włącza się do akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Dzięki temu dzieci uczą się niesienia pomocy innym i dlatego warto zachęcać i innych do niesienia pomocy. Każda okazja do podziękowań w szkole jest świetną okazją do tego, żeby mówić i działać w pomocy humanitarnej. Zamiast przyjmować naręcza kwiatów wspólnie z MSU oraz SU będziemy organizować akcję Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Walentynek, Dnia Kobiet czy zakończenia roku szkolnego. 

Zapraszamy Was wszystkich do udziału!

Lidia Mokarska oraz opiekunki SU: Bernadetta Gronek, Kamila Koczorowska, Agnieszka Kołodziejska oraz MSU: Bożena Gruszewska, Barbara Kowal.

a c  b

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.