Nasza szkoła jest już oficjalnie zarejestrowana w Kampanii Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc


https://www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/zamiast-kwiatka/

Obecna klasa IIIa już od dwóch lat włącza się do akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Dzięki temu dzieci uczą się niesienia pomocy innym i dlatego warto zachęcać i innych do niesienia pomocy. Każda okazja do podziękowań w szkole jest świetną okazją do tego, żeby mówić i działać w pomocy humanitarnej. Zamiast przyjmować naręcza kwiatów wspólnie z MSU oraz SU będziemy organizować akcję Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Walentynek, Dnia Kobiet czy zakończenia roku szkolnego. 

Zapraszamy Was wszystkich do udziału!

Lidia Mokarska oraz opiekunki SU: Bernadetta Gronek, Kamila Koczorowska, Agnieszka Kołodziejska oraz MSU: Bożena Gruszewska, Barbara Kowal.

a c  b

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.