Zwracamy się z ogromną prośbą o głosowanie na projekt „Ogród dla przedszkola i starszaka” - projekt nr 35. Konkurs jest organizowany przez wydawnictwo Nowa Era i daje nam możliwość wygrania 1000zł na realizację projektu na terenie naszej szkoły.

Stworzenie ogrodu edukacyjnego na terenie Zespołu Szkół nr 32 da ogromne możliwości edukacyjne zarówno przedszkolakom jak i starszym uczniom. Bardzo prosimy o głosowanie, przekazywanie prośby znajomym, rodzinie i udostępnianie na portalach społecznościowych – nasz projekt jest jedynym zgłoszonym projektem z Bydgoszczy, więc przy wsparciu z Państwa strony mamy realne szanse na wygraną!

Głosowanie trwa do 14 grudnia i każdego dnia można oddać 1 głos. Aby zagłosować należy wejść na stronę:

Projekt z klasą - link do strony

Przy pierwszym głosowaniu należy podać podstawowe dane oraz adres e-mail. Oddany głos należy każdorazowo potwierdzić poprzez kliknięcie w linku potwierdzający wysłany na skrzynkę e-mail.

Z wyrazami szacunku:

Kamila Koczorowska i Agnieszka Kołodziejska

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.