Zwracamy się z ogromną prośbą o głosowanie na projekt „Ogród dla przedszkola i starszaka” - projekt nr 35. Konkurs jest organizowany przez wydawnictwo Nowa Era i daje nam możliwość wygrania 1000zł na realizację projektu na terenie naszej szkoły.

Stworzenie ogrodu edukacyjnego na terenie Zespołu Szkół nr 32 da ogromne możliwości edukacyjne zarówno przedszkolakom jak i starszym uczniom. Bardzo prosimy o głosowanie, przekazywanie prośby znajomym, rodzinie i udostępnianie na portalach społecznościowych – nasz projekt jest jedynym zgłoszonym projektem z Bydgoszczy, więc przy wsparciu z Państwa strony mamy realne szanse na wygraną!

Głosowanie trwa do 14 grudnia i każdego dnia można oddać 1 głos. Aby zagłosować należy wejść na stronę:

Projekt z klasą - link do strony

Przy pierwszym głosowaniu należy podać podstawowe dane oraz adres e-mail. Oddany głos należy każdorazowo potwierdzić poprzez kliknięcie w linku potwierdzający wysłany na skrzynkę e-mail.

Z wyrazami szacunku:

Kamila Koczorowska i Agnieszka Kołodziejska

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.