pdfWarsztaty dla rodziców - "Nigdy nie będę jak moja mama.pdf

Spotkanie odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) o godz. 16:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 115. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Wydarzeniach na październik 2017 r.

11.10.2017, godz. 11:00

„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja naukowa dla uczniów zdolnych

Tematyka spotkania: nauki ścisłe - matematyka i fizyka

Adresatami będą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

W ramach konferencji odbędą się:                                   

prezentacje dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych z wiodących szkół ponadgimnazjalnych w Bydgoszczy.

prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk ścisłych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

Konferencja zorganizowana jest w ramach programu „Zdolni znad Brdy”.

Zgłoszenia prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

25.10.2017, godz. 11:00

„Poszerzanie Horyzontów Myślowych” – wykład połączony z kreatywnymi warsztatami.

Adresatami będą uczniowie szkół gimnazjalnych.

Celem warsztatów jest przekazanie podstawowych informacji o Unii Europejskiej oraz o programach, sieciach informacyjnych i źródłach informacji poświęconych problematyce pracy w UE. Podczas spotkania zostaną wykorzystane takie metody pracy, jak: debata „za i przeciw”, burza mózgów, poker kryterialny, praca indywidualna i w grupach, case studiem. Zajęcia organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je Joanna Wójtowicz (Koordynator Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz).

Zgłoszenia prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.