Nasza szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu fundacji Phoenix Kids, która w tym roku nawiązała współpracę z WOŚP. Konkurs polega na tym, że każde dziecko, które chce się zaangażować musi zainstalować na swoim smartfonie aplikację Phoenix Kids, która liczy kroki tzw. krokomierz. Później już tylko pozostaje robić jak najwięcej kroków i dzięki temu wspieramy akcję WOŚP.

Fundacja Phoenix Kids zobowiązuje się wpłacić 5zł na rzecz WOŚP za każdego aktywnego ucznia. Warunkiem jest aby zainstalować aplikację, założyć konto i zrobić minimum 1000 kroków. Proszę pamiętać aby podczas rejestracji koniecznie wybrać naszą szkołę!!! Konkurs trwa od 24.01.2022 do 06.02.2022. Oprócz pomocy można też wygrać inne nagrody rzeczowe np. opaski sportowe smart band. Więcej informacji na temat fundacji Phoenix Kids, jej działalności i konkursów znajdą Państwo na stronie:Fundacja Pho3nix

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie, ponieważ jest to przede wszystkim motywacja do aktywności fizycznej, a dodatkowo robiąc kroki pomagamy potrzebującym. Razem możemy uzbierać bardzo dużą kwotę pieniężną, która zostanie przekazana na cele charytatywne WOŚP.

Instrukcja jak zainstalować aplikację: Instrukcja

b7bb2213-6f49-4fa2-bcd5-744712257a86.jpg

041342ba 9ddd e570 b19f a9d02fd74928 

Partnerzy i linki

 

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.