„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół podstawowych.

Trzecie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, czyli warsztaty wsparcia psychologicznego.

Warsztaty pn. „Trening asertywności dla uczniów zdolnych”, odbędą się 10 maja 2016 r. o godz. 11:00 w sali nr 115 w bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Celem treningu jest rozwój kompetencji społecznych w obszarze asertywności.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Zgłoszenia do 8 maja 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

Liczba miejsc ograniczona!

pdfKarta zgłoszenia na warsztaty.pdf