Miasto Bydgoszcz ogłasza konkurs na krótki filmik lub plakat promujący, zbliżające się wielkimi krokami, zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.  Dla najlepszych nagrody: tablet, smartwatch oraz głośnik bezprzewodowy! 

Na pomysły bydgoszczan na plakat lub film zachęcające do zgłaszania projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych czekamy do 19 maja.

 

Liczymy na kreatywność i fantazję! Szczegóły konkursu na stronie BBO

Idea jest prosta - to mieszkańcy mają zachęcić swoich sąsiadów, bliskich i przyjaciół do zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Poprzednia edycja programu i kilkaset zgłoszonych projektów wskazuje, że bydgoszczanie wiedzą jak kreatywnie rozwijać swoje osiedla. Teraz czas by to powtórzyć. Organizujemy konkurs na obywatelski film lub plakat, w którym mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Co wystarczy zrobić?

- nagrać krótki, maksymalnie 30 sekundowy filmik lub

- wykonać plakat formatu A3,

i przesłać na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl.

Czas na nadsyłanie filmików i plakatów 28 kwietnia - 19 maja 2021r.

Szczegóły, w tym regulamin konkursu, wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego,  wzór oświadczenia autora plakatu lub filmu w załączeniu oraz na stronie zgłoszenie pomysłu

Partnerzy i linki

 

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.