Wyniki  konkursu na projekt najpiękniejszej okładki ulubionej książki

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Jury miało trudny wybór, ponieważ wszystkie nadesłane prace były wspaniałe!

Połam gŁoWę! - wyniki

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zadanie wymagało systematyczności i wytrwałości dlatego  jestem dumna, że znalazły się wśród Was osoby, którym udało się rozwiązać prawie wszystkie zagadki.

Nagrody w postaci książek zostaną wręczone w szkole, przy pierwszej możliwej okazji.

Zwycięzcy

Gratulacje dla zwycięzców!

Odpowiedzi do zagadek PoŁaM gŁoWę

Zagadka nr 1 :

Beata, Maciek, Tomek, Artur.

Uwolnij książki, dziel się z innymi

Uwalniamy książki, dzielimy się radością czytania. Bookcrossing polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i puścić znowu w obieg.

Książki kucharskie warte uwagi

Dziś przedstawiamy 6 tytułów książek kucharskich dla dzieci, w których znajdziecie proste przepisy na pyszne potrawy. Większość przygotujecie samodzielnie lub z niewielką pomocą dorosłych.

Warto czasami zajrzeć do kuchni i przygotować coś samemu - spróbujcie a zobaczycie jaka to frajda!

Nauczyciele czytają dzieciom

Społeczna akcja „Nauczyciele czytają dzieciom” to pomysł Wojciecha Metlickiego, który sam jest nauczycielem wychowania przedszkolnego pracującym w przedszkolu nr 80 „Królestwo Maciusia” w Bydgoszczy.